Продукты

      Милано

NESCAFÉ Milano – це 100% кавовий екстракт із добірних зерен. Сама досконалість, від зерна до еспресо. Завдяки добірним кавовим зернам та інноваційній технології екстракції NESCAFÉ Milano гарантує найвищий рівень якості кави.

Фасування: 250 гр, ціна товар відсутній .
 
  Delicate 

NESCAFÉ® ALEGRIA «Delicate»  Суміш темної засмаженої кави з добре збалансованим смаком. Із вираженими нотами фруктового вина. Ідеально підходить для еспресо та капучіно.

Фасування: 500 гр, ціна товар відсутній .
 
   
Intense
 

NESCAFÉ® ALEGRIA «Intense» Суміш темної засмаженої кави. З міцним смаком робусти, дуже ароматна, збагачена нотами шоколаду. Ідеальна суміш для приготування еспресо та капучіно.

Фасування: 500 гр, ціна 510 грн.

   
 
 MilanoFreshSkimmedMilkPowder

 NESTLÉ Milano Fresh Skimmed Milk Powder Дивовижний смак зі збереженням свіжості. 100% свіже молоко, пастеризоване та випарене до порошкоподібного стану. Просте та зручне у використанні, транспортуванні й зберіганні, економічне (1 кг = 10 л)

Фасування: 500 гр, ціна товар відсутній .

 

MilanoHotChocolate

NESTLÉ Milano Hot Chocolate Смакові характеристики: преміальна шоколадна суміш, створена завдяки досвіду та інноваціям NESTLÉ у виготовленні шоколаду.

Фасування: 1000 гр, ціна товар відсутній .

 
 
 
 
Alegria «КАКАО»

NESTLÉ® Alegria «КАКАО»  Какао-порошок для напоїв. Має м’який солодкий смак, що залишає приємний ванільний післясмак. Відмінно поєднується з нашим асортиментом продуктів із сухого молока для створення насичених м’яких шоколадних напоїв.

Фасування: 1000 гр, ціна 260 грн.

 

 

мол22

NESTLÉ® Alegria «Напівзнежирене сухе молоко з цукром» Це сухе Чудово поєднується з нашим асортиментом кавових сумішей для створення добре збалансованих молочних капучіно. Молоко м’якої консистенції відмінно доповнює ваші напої густою молочною піною.

Фасування: 500 гр, ціна 195 грн

 

 

голд 22

BUONDI Gold  

Для шанувальників міцного еспресо.

Фасування: 1000 гр, ціна 520 грн

 

 

 

жаба

BUONDI Prestige Rainforest Alliance

Суміш відбірної Арабіки з плантацій, сертифікованих Rainforest Alliance, та Робусти,  що дотримуються відповідних екологічних стандартів.

Фасування: 1000 гр, ціна 620 грн

 

 

 

 121

BUONDI Perfetto

Чудове поєднання елітних сортів кави з високогірних плантацій Латинської Америки, сертифікованих Rainforest Alliance, створює ідеальну каву, в якій яскраво відчувається смак мигдаля, карамелі, какао та м’яка цитрусова кіслинка. Справжній еталон кави еспресо для найвибагливіших кавових гурманів та професіональних баріста.

Фасування: 1000 гр, ціна 790 грн

 

 

м22

BUONDI Office

Класичне еспресо в монодозах для еспресо-машин

Фасування: ящик — 150 шт, ціна 960 грн за ящик  

 

 

 

ван мус22

Ванільний мус – це апетитний вишуканий десерт зі справжньою ваніллю, один з найбільш популярних мусів в Європі.  Ванільний мус готують на вершках і молоці або лише на молоці, подають як самостійний десерт або у поєднанні з морозивом, фруктами, ягодами, використовують як крем для тістечок або тортів, начинку для цукерок. 

Фасування: 1000 гр, ціна 429 грн      

 

брюл33

Крем-брюле — це один з найвідоміших у світі десертів.  Крем-Брюле є основою для приготування французьких десертів. Для того, щоб урізноманітнити десерт, можна додати свіжих фруктів, горіхів, трохи кардамону або кориці. 

Фасування: 1000 гр, ціна товар відсутній .

 

панкот22

Панна Котта — це традиційний італійський вершковий десерт. Класична Панна Котта має бути ідеально однорідною за текстурою і мати виражений вершковий смак.

Фасування: 600 гр, ціна 185 грн

 

тирам22

Тірамісу — це вишуканий італійський десерт. NESTLÉ створила крем Тірамісу, який ідеально близький до смаку домашнього, що готується зі свіжих яєць та сиру Маскарпоне.  Насичений смак, ніжна консистенція та легкість приготування роблять Тірамісу «королем десертів».

Фасування: 800 гр, ціна 370 грн

 

шок мус

Шоколадний мус — це незамінний інгредієнт багатьох десертів. Шоколадний мус можна подавати як самостійний десерт або у поєднанні з морозивом, фруктами, як крем для тістечок або тортів.  

Фасування: 1000 гр, ціна 441 грн

 

бул кур

Курячий бульон MAGGI може служити основою для приготування перших страв, а також соусів, фаршів, різноманітних овочевих і м’ясних страв та гарнірів. Страви, приготовлені на основі Курячого бульону MAGGI, не потребують додавання солі.

Фасування: 2200 гр, ціна товар відсутній .

 

желе

ТОРЧИН желе зі смаком агрусу, зі смаком апельсину, зі смаком вишні,  зі смаком полуниці має прекрасні желюючі властивості, в ньому яскраво виражений смак, оптимальна солодкість.

Фасування: 1300 гр, ціна 237 грн

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *